BE-TOOL 6 PCS 4x4 Fence Post Caps – Black PP Plastic Waterproof Decking Post Covers with Mounting Screws (Fits 3.5x3.5in Wood Posts)
| Country | USA |
| Brand | Duda Energy |
| Manufacturer | Duda Energy |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | BHT01oz |
| Model | BHT01oz |
| Color | White Crystals |
| Size | 1 oz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840194128025 |
| EANs | 0840194128025 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |