GruDawu New Detachable Black Replacement Blade Fit for Oneisall Low Noise Dog and Cat Clippers Models: P2/ P2 Blue/ X2/ X2Blue/ A11, 2 Pack
| Country | USA |
| Brand | EarthLite |
| Manufacturer | Earthlite |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 15202A |
| Model | 15202A |
| Warranty | Https://www. Earthlite. Com/warranty. |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2008-03-01 |
| Size | 30"x73" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 649780152020 |
| EANs | 0649780152020 |