Strategic Excel Mastery: Step-by-Step Projects, Templates, and Advanced Excel Skills, Including PivotTables and XLOOKUP, to Turn Messy Data into Clear Reports Without Overwhelm
| Country | USA |
| Brand | ECO-WORTHY |
| Manufacturer | ECO-WORTHY |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 195W Bifacial Solar Panel |
| Model | 195W Bifacial Solar Panel |
| Color | Black |
| Size | 1pc 195W Bifacial Solar Panel |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810127130746 |
| EANs | 0810127130746 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |