VXi BlueParrott S450-XT 203582 Wireless Noise Canceling Bluetooth Headset (Renewed)
| Country | USA |
| Brand | ELECOM |
| Manufacturer | ELECOM CO., LTD |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | DE-NEST10000A |
| Model | DE-NEST10000A |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Beige |
| Size | 10000mAh |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4549550277785 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |