16V 2.5A for Yamaha PA-300 Charger Power Cord for Yamaha PA300 PA-301 PA-300B PA-300C P-120S P-120 S Pro ES XS Synthesizer PSR PSR-S PSRS PSR-1000 PSR-S500 Keyboard Piano AC DC Adapter Plug Cable Wire
| Country | USA |
| Brand | ELEGOO |
| Manufacturer | ELEGOO |
| ItemPartNumber | 3D-S4U16K |
| Model | 3D-S4U16K |
| Color | Saturn 4 Ultra 16K |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 6932704903322 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |