BENTOBEN for iPhone 11 Phone Case, Phone case iPhone 11 Magnetic Case [Compatible with MagSafe] Translucent Matte Slim Shockproof Anti-Fingerprint Anti-Scratch Protective Cover for iPhone 11 6.1’’
| Country | USA |
| Brand | ELEGOO |
| Manufacturer | ELEGOO |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | US-EL-3D-801N |
| Model | 8K Cinza espacial 1KG |
| Color | Space Grey 8K 2.0 |
| Size | M-1000g |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |