90 Pcs Calm Stickers for Anxiety Sensory Strips - Stress Anxiety Relief Fidget Strips for Kids, Mindfulness Box Breathing Textured Stickers for Adults Mood Calming at Classroom Desk Therapy Office
| Country | USA |
| Brand | ENERGYSOUND |
| Manufacturer | ENERGYSOUND |
| ItemPartNumber | 432Hz 10 inch EW-1 |
| Model | 432Hz 10 inch EW-3 |
| Color | 432Hz E note |
| Size | 10 inch |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 727542411209 |
| EANs | 0727542411209 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |