Megoo Screen Protector for Surface Book 2/ Book1 13.5 Inch (2017-2019),Premium Glass Protector/Scratch resistant/Full protection for Microsoft Surface Book - (NOT for Surface Book 3 13.5 inch)
| Country | USA |
| Brand | ESEE |
| Manufacturer | ESEE Knives |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | ESIZULA35V |
| Model | ESIZULA35V |
| Color | S35V Stainless/Black Sheath |
| UPCs | 811328024391 |
| EANs | 0811328024391 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |