EUDORA Harmony Bola 20mm New 36 Colors Inner Ball Musical Chime Angel Chime Caller Bell silver
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | EUDORA |
| Color | Silver |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277278 |
| Label | Eudora Harmony Bola |
| Manufacturer | Eudora Harmony Bola |
| Model | HA011-18mm |
| MPN | HA011-18mm |
| PartNumber | HA011-18mm |
| Publisher | Eudora Harmony Bola |
| Studio | Eudora Harmony Bola |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |