Eudora Harmony Bola Tree of Love 20mm Angel Caller Pendant Musical Chime Prayer Bell 30'' Necklace Silver
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Eudora Harmony Bola |
| Color | Wine Red 18mm |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277391 |
| Label | Eudora |
| Manufacturer | Eudora |
| Model | HA023-18mm |
| MPN | HA023-18mm |
| PartNumber | HA023-18mm |
| Publisher | Eudora |
| Studio | Eudora |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |