Eudora Harmony Bola Accessories Silver Plated Chain/ Wax Leather Cord 45 Inches Necklace
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Eudora Harmony Bola |
| Color | Black 20mm |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277537 |
| Label | EUDORA |
| Manufacturer | EUDORA |
| Model | HA008-20mm |
| MPN | HA008-20mm |
| PartNumber | HA008-20mm |
| Publisher | EUDORA |
| Studio | EUDORA |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |