AEONSLOVE Silver Celtic Tree of Life Melody Harmony Ball Chime Bell Pendant Necklaces for Women Gifts
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | EUDORA |
| Color | Dodger blue |
| Department | womens |
| EAN | 0607841540018 |
| Label | EUDORA |
| Manufacturer | EUDORA |
| Model | HA036-20mm |
| MPN | HA036-20mm |
| PartNumber | HA036-20mm |
| Publisher | EUDORA |
| Studio | EUDORA |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |