Dr. Foot's Arch Support Insoles, Help Against Plantar Fasciitis, Metatarsal and Heel Pain, Diabetic Anti-Sweat Foam Comfortable Insoles for Shock Absorption (L | 7~12 US Men's, Beige)
| Country | USA |
| Brand | E-Z Ink |
| Manufacturer | E-Z Ink for 30A CF230A |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 30A Toner Cartridge |
| Model | 30A Toner Cartridge |
| Warranty | 2 year |
| Color | hp 30a black toner cartridge |
| ReleaseDate | 2024-10-14 |
| Size | HP30A |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 810000657452 |
| EANs | 0810000657452 |