Pioneer RD-HWK300 USB-C Hardwire Kit for Compatible Dash Cams – 12-24V to 5V with Low Voltage Protection, Fuse Safety, Parking Mode Support for Continuous Recording
| Country | USA |
| Brand | E-Z Ink |
| Manufacturer | E-Z Ink for HP Line-2-1 |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 48A CF248A |
| Model | 48A CF248A |
| Warranty | 2 Year Manufacturer |
| Color | H48A-2B |
| ReleaseDate | 2026-01-05 |
| Size | HP48A |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 810185336838 |
| EANs | 0810185336838 |