Bencuku (2 Pack) Designed for Samsung Galaxy A16 5G Tempered Glass Screen Protector, Anti Scratch, Bubble Free
| Country | USA |
| Brand | EZAUTO WRAP |
| Manufacturer | EZAUTOWRAP |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | EZ-VAR-3M-Clear-Edge-Guard-180" |
| Model | EZ-VAR-3M-Clear-Edge-Guard-180" |
| Color | Clear |
| Size | 180" (Inches) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |