Smith&Wesson Accessories (8HT64) Smith & Wesson H.R.T Karambit Neck Knife 5.2 in Overall Length with 2 in Blade Length and Breakaway Lanyard
| Country | USA |
| Binding | Automotive |
| Brand | Eagle Eye Lights |
| EAN | 0846959011144 |
| IsAutographed | |
| IsMemorabilia | |
| Label | Eagle Eyes |
| Manufacturer | Eagle Eyes |
| ManufacturerPartsWarrantyDescription | Parts |
| Model | CH2521121V |
| MPN | CH2521121V |
| PartNumber | CH2521121V |
| Publisher | Eagle Eyes |
| ReleaseDate | 2012-05-09 |
| SKU | rm-EGL-CS025-U000R |
| Studio | Eagle Eyes |