Summit 24” Two-Drawer Freezer, 3.5 cu.ft. Capacity, ADA Compliant, ENERGYSTAR, Stainless Steel, Panel Ready Capable*- ADFD2D24PNR (*Panels not included)
| Country | USA |
| Brand | East Coast Bedding |
| Manufacturer | East Coast Bedding |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | EC-B1090-White-5lb |
| Model | EC-B1090-White-5lb |
| Color | 10/90 Blend White |
| Size | 5 lbs |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 646492009437 |
| EANs | 0646492009437 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |