ReadyWise Emergency Food Supply - 132 Servings, Survival Bucket, Dehydrated & Freeze Dried Protein Meals, Camping Essentials, Ready to Eat Disaster Prepping Supplies,up to 25 Year Shelf Life
| Country | USA |
| Brand | Easyworkz |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | EZ-CP500A |
| Model | EZ-CP500A |
| Color | Silver |
| Height | 10.4330708555 |
| Length | 5.118110231 |
| Weight | 2.20462262 |
| Width | 5.118110231 |
| Size | 17.5 oz |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |