Xencelabs Pen Display 24, Drawing Tablet with 4K Screen Monitor, 99% Adobe RGB Graphic Drawing Display with 40 Customizable Quick Keys, 2 Battery-Free Pens, 8192 Levels Pressure for Win/Mac/Linux
| Country | USA |
| Binding | Watch |
| Brand | Edox |
| Department | mens |
| EAN | 7640156423327 |
| Label | Edox |
| Manufacturer | Edox |
| Model | 70172 3A AIN |
| MPN | 70172 3A AIN |
| PartNumber | 70172 3A AIN |
| Publisher | Edox |
| Studio | Edox |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |