EiKO 25T8C-120V Miniature Halogen Bulb, 120V, 25W, 0.21A, Candelabra Screw (E12) Base, T-8 Bulb, C-7A Filament, 2.63"/66.8mm MOL, 1.04"/26.4mm MOD
Product Description
- 120 Voltage Rating, 25 Watts, 0.21 Amps
- Candelabra Screw (E12) Base, T-8 Bulb
- C-7A Filament, Clear Coating
- 2.63"/66.8mm MOL, 1.04"/26.4mm MOD