Product ID: B07K9CFWW8 Condition: New
Available in other options.
Variations
R 13,048
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Dimensions: 38 in. Outside Diameter x 5 in. Inside Diameter x 1 in. Projection x 21 in. Canopy