TCIUXYQ 3 Monkey Statues-Hear No Evil See No Evil Speak No Evil 3 Wise Monkeys Sculpture for Home Decorations,Large Monkey Statue Office Decor for Men,Decoration Ornaments for Living Room,Shelf
| Country | USA |
| Brand | Electronics-Salon |
| Manufacturer | Electronics-Salon |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | VR-50W Series |
| Model | VR-50W Series |
| Size | 1K ohm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |