MOQIYXL Happy 30th Birthday Card for Men Women, Small Engraved Wallet Card for 30 Year Old Birthday Gifts
| Country | USA |
| Brand | Element Tattoo Supply |
| Manufacturer | Element Tattoo Supply |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | NHBLK-2oz |
| Model | 2oz |
| Warranty | No returns |
| Color | Black |
| Size | 2oz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 734099211862 |
| EANs | 0734099211862 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |