1964 Winnebago 216 Travel Trailer for 1/24 Scale Model Cars and Trucks 1/24 Diecast Model Greenlight 18420 B
| Country | USA |
| Brand | WHEELZEN |
| Manufacturer | WHEELZEN |
| ItemPartNumber | For LF50-13-Z40A BP4K-61-J6X |
| Model | For LF50-13-Z40A BP4K-61-J6X |
| Warranty | 1 Year |
| Size | 7.3" x 10.6" x 2" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |