Fishers Finery Women's Classic Bootleg Yoga Pant; Back Pockets - New Fabric (Black, M Petite)
| Country | USA |
| Brand | DOVOSO |
| Manufacturer | DOVOSO |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | For 16546-30P00 For 27891-3DF0A |
| Model | For 16546-30P00 For 27891-3DF0A |
| Size | 5.8" x 10.2" x 1" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |