Epson LABELWORKS 210STBWPX-90 Tape Cartridge - Black on White Shrink Tube Industrial Label Maker Tape - AWG 4-12, 3/8" (10MM) Wide, 7.5 ft (90")
Product ID: B0CH1FKX53 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R592.75. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 2,371
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description
Technical Specifications
Country
USA
Color
White
Height
1.2
Length
4.1
Width
2.6
ReleaseDate
2017-07-20T00:00:01Z
Size
10mm(4-12awg)