Eudora Harmony Bola 18mm New 36 Colors Inner Ball Musical Chime Angel Caller Bell pink
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | EUDORA |
| Color | Pink |
| Department | womens |
| EAN | 0710874276974 |
| Label | Eudora Harmony Bola |
| Manufacturer | Eudora Harmony Bola |
| Model | HA010-16mm |
| MPN | HA010-16mm |
| PartNumber | HA010-16mm |
| Publisher | Eudora Harmony Bola |
| Studio | Eudora Harmony Bola |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |