Eudora Harmony Bola 18mm New 36 Colors Inner Ball Musical Chime Angel Caller Bell
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Eudora Harmony Bola |
| Color | Purple 16mm |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277063 |
| Label | Eudora |
| Manufacturer | Eudora |
| Model | HA019-16mm |
| MPN | HA019-16mm |
| PartNumber | HA019-16mm |
| Publisher | Eudora |
| Studio | Eudora |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |