EUDORA Harmony Bola Accessories Silver Plated Chain/Wax Leather Cord 45 Inches Necklace
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | EUDORA |
| Color | Wine Red |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277681 |
| Label | Eudora Harmony Bola |
| Manufacturer | Eudora Harmony Bola |
| Model | HA023-20mm |
| MPN | HA023-20mm |
| PartNumber | HA023-20mm |
| Publisher | Eudora Harmony Bola |
| Studio | Eudora Harmony Bola |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |