Cardoon (White) Seeds, 200seeds. Cardoon Seeds to Plant in Your homegarden. COOL BEANS n SPROUTS
| Country | USA |
| Brand | Eurannit |
| Manufacturer | Eurannit |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 260E-1 Nozzle-0.5 in |
| Model | 260E-1 Nozzle-0.5 in |
| Color | 1 Nozzle / 0.5 in |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |