All-New Fire 7 Tablet Case (12th Generation, 2022 Release) - DICEKOO Lightweight Shockproof Kid-Friendly Cover with Handle & Kickstand for Kindle Fire 7 Kids Tablet - Pink
| Country | USA |
| Brand | Everbeam |
| Manufacturer | Everbeam |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | US-365NM100W |
| Model | US-365NM50W |
| Color | Black |
| Size | 365nm 100W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 758475390637 |
| EANs | 0758475390637 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |