MorisMos 7Pcs Bird Stuffed Animals, Mommy Bird with Babies Eggs Nest, Colorful Birds Plush Toys Gifts for Toddlers, Kids, Boys, Girls, 12inch, Easter Basket Stuffer Toy
| Country | USA |
| Brand | Evike |
| Manufacturer | EMG |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | BB-EMG-Tracer-32g |
| Color | 0.32g |
| Size | 6mm Standard Sized Airsoft Balls Mag Refills |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |