Summit 24" 4 Zone Electric Cooktop 208-240V Induction Cooktop, ADA Compliant, White- SINC4B242W
| Country | USA |
| Brand | EXCEART |
| Manufacturer | Exceart |
| ItemPartNumber | 10S05DXX52743A |
| Model | 10S05DXX52743A |
| Color | As Shown |
| Size | 7.3X3.6cm |
| UnitCount | 3 |
| EANs | 7414046819985 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |