Pair of 2-10-16.5 Forerunner SKS-1 Tires on Wheels/Rims (6 lug) 3.25" Back Spacing-for Kubota & Kioti Tractor Fronts - 12PLY -10X16.5
| Country | USA |
| Brand | ExoForma |
| Manufacturer | Exoforma |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | BTR4oz |
| Model | BTR4oz |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | Black |
| Size | 4 oz Kit |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810169370414 |
| EANs | 0810169370414 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |