Pyramid America Grand Central Station-Vintage Black and White, Photography Poster Print, 24 by 36-Inch
| Country | USA |
| Brand | SIAM'S |
| Manufacturer | SIAM'S |
| Binding | Luggage |
| ItemPartNumber | orbag50lb |
| Model | orbag50lb |
| Color | black |
| Size | up to 100 lb |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |