Rekluse – APEX Clutch plus Basket – Harley M8 17+
| Country | USA |
| Brand | SAPID |
| Manufacturer | SAPID |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 36" x 24" |
| Model | 36" x 24" |
| Color | Black |
| IsAdultProduct | |
| Height | 0.004 |
| Length | 24.015748031496 |
| Width | 24 |
| Size | 36" x 24" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |