Laxmi Organic Urad Dal (Unhusked Black Lentils) - Traditional Indian Foods - 2lbs
| Country | USA |
| Brand | SAPID |
| Manufacturer | SAPID |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 36" x 24" |
| Model | 36" x 24" |
| Color | Gray |
| IsAdultProduct | |
| Height | 0.09842519675 |
| Length | 35.99999996328 |
| Width | 23.99999997552 |
| Size | 36" x 24" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |