Iowa Assessments Success Strategies Level 12 Grade 6 Study Guide: IA Test Review for the Iowa Assessments
| Country | USA |
| Brand | FARBIN |
| Manufacturer | FARBIN |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | FB-D90-12V |
| Model | FB-D90-12V |
| Color | Black |
| Size | 12V horn with wire harness |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 791785865327 |
| EANs | 0791785865327 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |