Femina Silicone Smartphone Holder with Silicone Coin Purse (Pink w/Purple Coin Purse)
| Country | USA |
| Brand | FCADFCA |
| Manufacturer | FCADFCA |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 159395-1600ml/min |
| Model | 159395-1600ml/min |
| Color | 1600ml/Min |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 9118997971294 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |