DIY 5D Diamond Painting by Number Kits, Crystal Rhinestone Embroidery Paint with Diamonds, Full Drill Canvas Art Picture for Home Wall Decor, Skull Girl, 11.81x15.74inch
| Country | USA |
| Brand | FILN |
| Manufacturer | FILN |
| ItemPartNumber | FL1P-06XW-BRGYBWXX110V |
| Model | FL1P-06XW-BRGYBWXX110V |
| Color | Red/Green/Blue |
| Size | 6MM-XW-110V-220V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |