Auteey Flute Storage Case Bag Recorder Gift Bag, Portable Oxford Fabric Vertical Flute Bag for Recorders (Blue) (Recorder bag)
| Country | USA |
| Brand | FLYCOLOR |
| Manufacturer | FLYCOLOR |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | 150A |
| Model | 150A |
| Color | Black |
| Size | 150A |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |