MANON ROSA Bird Cage Heater with Adjustable Temperature Control - No-Light Warming Device for Parakeets Chicks Parrots - Pet Rapid Heating Winter Equipment for Small Medium Large Cage (Small)
| Country | USA |
| Brand | FLYCOLOR |
| Manufacturer | FLYCOLOR |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | 90A |
| Model | 90A |
| Color | Black Or Dark Grey |
| Size | 90A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 761426322687 |
| EANs | 0761426322687 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |