American History Leaflets, Colonial And Constitutional, November 1893: Ordinances Of Secession And Other Documents, 1860-1861 (1893)
| Country | USA |
| Brand | FOCMKEAS |
| Manufacturer | FOCMKEAS |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | OD x ID (13mm x 8mm) |
| Model | OD x ID (13mm x 8mm) |
| Color | Silver |
| Size | OD x ID (13mm x 8mm) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |