SAUCER Premium Replacement Lenses for Oakley Holbrook XL OO9417 | UV400 Protection, Anti-Scratch, Precise Fit & Enhanced Clarity Sunglasses High Defense - Carbon Black Polarized
| Country | USA |
| Brand | FOCMKEAS |
| Manufacturer | FOCMKEAS |
| ItemPartNumber | R20-2RS Size 1-1/4"×2-1/4"×1/2" |
| Model | R20-2RS Size 1-1/4"×2-1/4"×1/2" |
| Color | Silver |
| Size | R20-2RS Size 1-1/4"×2-1/4"×1/2" |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |