AC Power Cord Cable Plug for Panasonic Viera TC-P42X1 TC-P42S2 TC-P42C2 TC-P42S1 - 2ft
| Country | USA |
| Brand | FOHERE |
| Manufacturer | FOHERE |
| ItemPartNumber | HB-B106K |
| Model | HB-B106K |
| Color | Black |
| Size | 11.4in×7.4in×5.5in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 735940863919 |
| EANs | 0735940863919 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |