Drytuns Center Console Organizer Armrest Tray Insert Storage Box for Honda CRV 2023-2026, Accessories for 2023+ CR-V Hybrid, ABS Plastic, Black
| Country | USA |
| Brand | Fram |
| Manufacturer | FRAM |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | CF8717A |
| Model | CF8717A |
| Warranty | 50 days |
| Color | white |
| Height | 1.58 |
| Length | 9.1 |
| Weight | 0.7 |
| Width | 8.87 |
| Size | 8.9" x 9.1" x 1.6" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |