Generac 5667 - Extreme Cold Weather Kit for 150 kW Generator - Ensure Reliable Performance in Cold Weather Conditions
| Country | USA |
| Brand | FREENOVE |
| Manufacturer | Freenove |
| ItemPartNumber | FNK0100K |
| Model | FNK0100K |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Color | with Screen 128GB SSD |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |