PETHEY Wireless Dog Fence Case F900 & F900plus, Waterproof Wireless Fence for Dogs (Orange)
| Country | USA |
| Brand | Fat Fish |
| Manufacturer | FatFish tackle |
| Binding | Sports |
| PartNumber | V22A |
| Model | EasyShiner 4" |
| Color | Green |
| Height | 0.87 |
| Length | 5.5 |
| Width | 1.34 |
| Size | 4" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |