Feldherr HSMEAP060BO 60 mm foam tray for Star Wars Armada Profundity
Product ID: B07CG8PRGR Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R208.25. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 833
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Thanks to the high-quality foam the miniatures can safe accommodated.
  • CFC-free fine pored quality foam Made in Germany - acid-free - chlorine-free
The Feldherr half-size (HS) foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm height.
The 60 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 50 mm effective depth