Pop-Tarts Breakfast Toaster Pastries, Frosted Chocolate Chip Flavored, Bulk Size, 96 Count (Pack of 12, 14.7 oz Boxes)
| Country | USA |
| Brand | Ferret Tools |
| Manufacturer | Ferret Tools |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | CFST-47A |
| Model | CFST-47A |
| Color | Silver |
| Size | 47” (120cm) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 794712530312 |
| EANs | 0794712530312 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |